+420 602 167 046
pavla.kropacova@komfort.cz

Rezidence Gajdošova

Rezidence Gajdošova je novostavba domu, který je situován v prostoru nároží ulic Táborská – Gajdošova v území, které je v současné době nevyužívané. Navrhovaný dům má jedno podzemní podlaží a pět nadzemních podlaží. V podzemním podlaží domu bude parkování pro osobní automobily, přízemí domu bude využito pro obchodní účely a v ostatních podlažích budou umístěny jednotky o velikosti 1+kk až 3+kk.

 

Příjezd a vjezd do podzemního podlaží domu je navržen z ulice Vančurova, vstup do obchodních prostor je z ulice Gajdošova a byty jsou přístupné z ulice Vančurova a Táborská. Ve většině bytů budou pro komfortnější bydlení umístěny rekuperační jednotky, které budou zajišťovat nejen odvod použitého vzduchu, ale zejména v létě ochlazovaní pobytového prostoru. Energetický štítek domu bude na stupnici „B“ – velmi úsporný.

 

Městská část Židenice je atraktivní součást města Brna s výbornou občanskou vybaveností a dostupností jak do centra Brna, tak i dopravní obslužností s napojením na brněnský silniční okruh a na dálnici (Praha, Olomouc, Bratislava).

 

  • Prodej nemovitostí je určen do osobního vlastnictví.
  • Pořízení bytu v tomto domě doporučujeme, jak k trvalému bydlení, tak i na investici.
  • K financování koupě bytu nebo obchodních prostor je možné využít také hypotéční úvěr.

 

Termín dokončení výstavby: 30.4.2021

Kde nás najdete
 

Kontaktujte nás

Investor a budoucí prodávající:

KOMEKON s.r.o.

 

 

Zhotovitel stavby:

KOMFORT,a.s.

Křenová 478/72 / 602 00 Brno

 

 

Kontakty na prodejce:

Pavla Kropáčová

Křenová 478/72 / 602 00 Brno

 

 


pavla.kropacova(zavináč)komfort(tečka)cz

+420 602 167 046

+420 543 235 502